Fotografia kreatywnie

Inspiruję się wszystkim co widzę wokół, więc pozwól mi również zainspirować się tobą.

Nie chodzi o to, co skądś zabierasz – chodzi o to, gdzie zabierasz.


Nazywam się Katarzyna Gwizdoń i właśnie trafiłeś na moje miejsce w sieci.
Fotografia to dla mnie możliwość i narzędzie, dzięki któremu mogę pokazać światu sposób w jaki widzę emocje, innych ludzi i rzeczywistość wokół siebie.
Ponieważ w wolnych chwilach jestem osobą, która nie może się zdecydować pomiędzy skończeniem kolejnej książki, grą w ulubionego rpg-a, a nadrobieniem modowych zaległości, trochę tych wszystkich zainteresowań i wpływów możecie znaleźć w moich zdjęciach. Myślę, że każdy kto zajmuje się wytwarzaniem czegoś bardziej świadomie, niż tylko powielając, czymś się inspiruje. Jeden z najbardziej oryginalnych twórców współczesnego kina, Jim Jarmush powiedział kiedyś, że wszystko już było i nic nie jest oryginalne, a to czym można przekonać do siebie widza to umiejętność przefiltrowania tych wszystkich historii przez swoją duszę i autentyczność w ich interpretacji. Autentyczność jest bezcenna; oryginalność nie istnieje. To chyba cecha do której najbardziej dążę fotografując – stworzyć swoją autentyczną wizję świata, który mnie otacza, czerpiąc przy tym garściami ze wszystkiego co znam i może mnie zainspirować.
Uwielbiany nie tylko przeze mnie Jim Jarmush w tym samym wywiadzie zacytował innego mistrza kina– Jean Luc Godard powiedział Nie chodzi o to, co skądś zabierasz – chodzi o to, gdzie zabierasz. Jeśli jesteście ciekawi gdzie mogę was zabrać swoją fotografią –zapraszam do współpracy.

untitled-1