Muszę przyznać, że było to niezwykłe spotkanie! Dla firmy KOVAL miałam przyjemność wykonywać zdjęcia biżuterii, produktowe jak i kampanijne. Modelką i twarzą najnowszej kolekcji była Ada, czyli tegoroczna Miss Polski na Wózku. Przyznam szczerze, że trochę się denerwowałam przed samą sesją, bo była to pierwsza miss w moim portfolio, ale zupełnie niepotrzebnie, bo Ada okazała się tak sympatyczną i uśmiechniętą osobą, że zdjęcia i praca z nią była przyjemnością. Oprócz tego, że jest śliczna, jest po prostu super babką, od której emanuje pozytywna energia. Korona miss znalazła się na właściwej głowie!

Jak zawsze, tak i tym razem sprawdził się nasz tandem z Magicznymi Pędzelkami. Często zapominam napisać tego, że Ewa nie tylko maluje modelki, ale też trzyma blendy na sesjach, czasem latarki, świece dymne, kwiaty, jak trzeba robi wiatr i rzuca dobrymi pomysłami, które już niejedną sesję uratowały. Taka wizażystka to skarb i polecam każdemu budowanie swojego zespołu z zaufanymi profesjonalistami, na których można polegać.

Po tym przydługim wstępie, zapraszam do obejrzenia części naszej pracy, a po więcej zapraszam na koval.club oraz ich profil na facebooku.

 

modelka: Miss Polski na Wózku 2016 Adrianna Zawadzińska

mua: Ewa Kurowska/ Magiczne Pędzelki

włosy: Justyna